چه محصولاتی دارید ؟ قیمتها به روز هستند ؟ استعلام قیمت هم دارید ؟ چطوری سفارش بدم ؟ تخفیف هم دارید ؟ تحویل فوری هم دارید ؟ چطوری پیگیری کنم ؟

سوالات شما

مجتمع چاپ تندیس دپارتمانهایی در قالب واحد طراحی ، واحد تولید ، واحد چاپ ، واحد بسته بندی ، واحد تحویل و ارسال سفارشات دارد ، که هر کدام دارای زیر مجموعه هایی هستند.

کیسه پارچه ای سوزنیکیسه نایلونیجعبه های فست فودکارت ویزیتتراکت ، سربرگ
کاتالوگ ، بروشورپوستر تبلیغاتیچاپ دیجیتال فوریپاکت اسنادیپاکت رادیولوژی
پاکت خشکبارپاکت محرمانهدسته قبض ، رسیدهدایای تبلیغاتیلیوان تبلیغاتی
سازه های نمایشگاهیست و اوراق اداریاعلامیه ترحیم فوریمحصولات آویزلیبل ، هالوگرام

بله ! تمامی قیمتها در سایت به روز هستند

بله ! سفارشهایی که در سامانه فروش آنلاین ثبت و پرداخت می شوند ، از تخفیفات بهره مند میشوند.

بله ! در این مجموعه واحد طراحی با طراحان مجرب حضور دارند ، که شما می توانید از طریق تلگرام و یا واتس آپ به شماره ۰۹۳۳۶۱۱۴۳۸۰ با آنها در ارتباط باشید. همچنین در حال حاضر امکان طراحی رایگان روی سامانه فروش آنلاین نیز فراهم میباشد.

جهت دریافت استعلام قیمت ابتدا به سامانه فروش آنلاین مراجعه نمایید. بعد از ورود به سامانه محصول خود را انتخاب نمایید و با تغییر گزینه های موجود ، برای مشاهده قیمت نهایی به پایین همان فرم مراجعه نمایید. در صورت تایید مبلغ نهایی از نظر شما می توانید سفارش خود را ثبت ، پرداخت و پیگیری نمایید.

در صورتیکه نتوانستید در سامانه فروش آنلاین ، استعلام قیمت مورد نظر خود را پیدا نمایید ، می توانید جهت استعلام قیمت محصول مورد نظر ، درخواست خود را به شماره تلگرام و یا واتس آپ واحد مورد نظر ارسال نمایید.

واحد کیسه های پارچه ای ، نایلونی ، جعبه های فست فود:  ۰۹۲۰۴۵۲۰۱۹۲

واحد افست (کارت ویزیت ، تراکت ، کاتالوگ ، بروشور ، هدایای تبلیغاتی ، پاکت اسنادی و ..):  ۰۹۳۳۶۱۱۴۳۸۰

جهت دریافت پیش فاکتور دو حالت وجود دارد.

۱ - از طریق سامانه فروش آنلاین: (مراحل سفارش را تا قبل از پرداخت انجام دهید و فاکتور را قبل از پرداخت دانلود نمایید. برای دانلود فاکتور باید در سامانه ثبت نام کرده باشید)

۲ - از طریق تلگرام و یا واتس آپ: درخواست خود را به شماره تلگرام و یا واتس آپ واحد مربوطه ارسال نمایید.

واحد کیسه های پارچه ای ، نایلونی ، جعبه های فست فود:  ۰۹۲۰۴۵۲۰۱۹۲

واحد افست (کارت ویزیت ، تراکت ، کاتالوگ ، بروشور ، هدایای تبلیغاتی ، پاکت اسنادی و ..):  ۰۹۳۳۶۱۱۴۳۸۰

در صورتیکه می خواهید از طریق سامانه فروش آنلاین اقدام نمایید ،می توانید حتی بدون ثبت نام و عضویت در سامانه فروش آنلاین ، محصول مورد نظر خود را انتخاب ، گزینه های مورد نظر را تنظیم و مراحل پرداخت را انجام دهید.

در صورتیکه می خواهید از طریق تلگرام و یا واتس آپ سفارش دهید ، لطفا به شماره تلگرام و یا واتس آپ واحد مربوطه ، درخواست سفارش خود را ارسال نمایید.

واحد کیسه های پارچه ای ، نایلونی ، جعبه های فست فود:  ۰۹۲۰۴۵۲۰۱۹۲

واحد افست (کارت ویزیت ، تراکت ، کاتالوگ ، بروشور ، هدایای تبلیغاتی ، پاکت اسنادی و ..):  ۰۹۳۳۶۱۱۴۳۸۰

سفارشهایی که در سامانه فروش آنلاین ثبت شوند و سفارش دهنده در سامانه ثبت نام نموده باشد ، به راحتی می تواند مراحل سفارش را بصورت آنلاین پیگیری نمایید و با تغییر مراحل سفارش برای سفارش دهنده پیامک و ایمیل ارسال خواهد شد.

در صورتیکه از طریق تلگرام و یا واتس آپ سفارش خود را ثبت نموده اید ، لطفا با همان شماره در ارتباط باشید تا تاخیری در سفارش پیش نیاید.

البته همکاران ما در هر واحد معمولا مراحل سفارش را تا پایان با شما همراهی خواهند نمود.

بله ! می توانید به دفتر مرکزی مراجعه نمایید. البته بیشتر سفارشها بصورت غیر حضوری و از طریق سامانه فروش آنلاین انجام میشوند. (توصیه همیشگی ما سفارش از طریق سامانه فروش انلاین هست)

بله ! اما به دلیل اینکه اکثر سفارشها دارای ابعاد و اندازه می باشند و همچنین نیاز به فایل طراحی دارند ، باید به یکی از روشهای ثبت سفارش از طریق سامانه فروش آنلاین و یا از طریق تلگرام و یا واتس آپ ، سفارش خود را ثبت و پرداخت نمایید. تلفن صرفا جهت هماهنگی با شما در نظر گرفته شده است.

بله ! اما سفارشهایی که از طریق ایمیل دریافت می شوند ، دیرتر پاسخ داده شده و با تاخیر رسیدگی می شوند.

بله ! به راحتی می توانید از طریق تلفن همراه خود سفارشهای خود را چه در سامانه فروش آنلاین و چه از طریق تلگرام و یا واتس آپ ثبت ، پرداخت و پیگیری نمایید

جهت سفارش مجدد ، در صورتیکه از طریق سامانه ثبت سفارش نموده اید ، با مراجعه به قسمت (سفارشات من) ، فاکتور مورد نظر را مجددا ثبت مجدد بزنید و اگر نبود از ابتدا سفارش خود را ثبت نمایید.

در صورتیکه سفارش خود را از طریق تلگرام و یا واتس آپ ثبت نموده بودید ، به شماره مربوطه مجددا درخواست ارسال نمایید تا پیش فاکتور صادر شود

زمان تحویل سفارشها بسته به نوع و تعداد سفارش متغیر میباشد. هر سفارش زمان تحویل به خصوص به خود را دارد و با دیگر سفارشها متفاوت میباشد. می توانید قبل از ثبت سفارش از همکاران ما در مورد زمان تحویل سوال فرمایید. البته زمان تحویل بیشتر سفارشها در سامانه فروش آنلاین قابل مشاهده میباشد.

بله ! سفارش فوری هم داریم. در سامانه فروش آنلاین معمولا گزینه انتخاب سفارش فوری هم وجود دارد. البته اگر در سامانه وجود نداشته باشد ، بسته به نوع سفارش ، باید قبل از سفارش امکان سنجی شود. لطفا در این مورد با همکاران ما مشورت نمایید.

جهت ارسال فایل طرح سفارش مورد نظر به نکات زیر دقت نمایید:

فایل با پسوند CDR , PSD , TIFF , jpg , jpeg با رزولوشن ۳۰۰ dpi باید باشد.

در سفارش های کارت ویزیت ، تراکت ، سربرگ ، کاتالوگ و بروشور و ... حدود خطای برش را در نظر بگیرید.

جهت کیسه پارچه ای ، نایلونی ، جعبه های فست فود طرح مورد نظر وسط در وسط محصول چاپ میشود. البته معمولا همکاران ما جانمایی طرح را قبل از چاپ ، از شما روی تلگرام و یا واتس آپ تایید خواهند گرفت. 

زمانیکه در سامانه فروش آنلاین سفارشی را ثبت نمایید و بخواهید فایل طرح خود را ضمیمه نمایید و با مشکل ارسال مواجه شدید ، از ضمیمه نمودن طرح صرف نظر نمایید و سفارش را بدون طرح ثبت و پرداخت نمایید. همکاران ما روی تلگرام و یا واتس آپ و یا از طریق ایمیل طرح سفارش شما را دریافت خواهند نمود.

اگر در دسترسی به سامانه فروش آنلاین با مشکل مواجه شدید به نکات زیر دقت نمایید:

۱ - بالا نیامدن سایت: (دلیل: بعضی از دوستان از اینترنت رایتل استفاده می کنند که بعلت مشکلات در زیرساخت ها با استفاده از فیلترشکن ها می توانید وارد سامانه شوید)

۲ - خطای ۵۰۳: (دلیل: وقتی تعداد مراجعه کننده به سامانه در یک لحظه  زیاد می شود ، این خطا رخ می دهد و با گذشت چند دقیقه این مشکل برطرف می شود)

با ورود به سامانه فروش آنلاین می توانید ، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. برای هر واحد باید بصورت جداگانه ثبت نام نمایید. در واقع اگر قرار هست ، بطور مثال: هم کیسه پارچه ای سفارش دهید و هم کارت ویزیت ، جهت پیگیری سفارشهای خود باید هم در سامانه online.icat.ir  و هم در سامانه shop.icat.ir ثبت نام نمایید. (قابل ذکر میباشد که: بدون ثبت نام و عضویت در سامانه ها هم می توانید سفارش های خود را ثبت و پرداخت نمایید)

در صورتیکه سفارش خود را ثبت و پرداخت نموده اید و جهت پیگیری می خواهید از طریق سامانه اقدام نمایید ، ابتدا در سامانه فروش آنلاین ثبت نام نمایید و سپس به ما اطلاع دهید تا سفارش شما را از حالت مهمان ، به نام شما (مشخصات ثبت نامی شما) تغییر دهیم ، تا وضعیت سفارشات برای شما قابل مشاهده باشد.

اگر کیسه پارچه ای ، کیسه نایلونی ، جعبه فست فود ، ثبت سفارش نموده اید ، در سامانه online.icat.ir ثبت نام نمایید.

اگر کارت ویزیت ، تراکت ، کاتالوگ ، بروشور ، پاکت اسنادی ، لیوان تبلیغاتی و ... ، ثبت سفارش نموده اید ، در سامانه shop.icat.ir ثبت نام نمایید.

اگر سفارش خود را در سامانه و یا تلگرام و یا واتس آپ ، ثبت و پرداخت نموده اید و می خواهید سفارش خود را بلافاصله بعد از ثبت و پرداخت سفارش ، تغییر دهید ، باید سریعا قبل از اینکه سفارش شما در دستور تولید قرار گیرد به اطلاع ما برسانید و تاییدیه تغییر سفارش را دریافت نمایید. در صورتیکه تاییدیه تغییر سفارش را نداشته باشید و سفارش شما در مرحله تولید قرار گیرد ، مسئولیتی برای ما ایجاد نخواهد نمود. (قبل از ثبت و پرداخت دقت لازم را مبذول فرمایید)

تهران: سفارشهای آماده تحویل ، توسط پیک موتوری ، وانت و تاکسی های اینترنتی امکان ارسال وجود دارند.

شهرستانها: سفارشهای آماده تحویل از طریق باربریها ، ترمینال اتوبوسها و تیپاکس ، امکان ارسال دارند.

بله ! هر روزه ارسال به شهرستانها در سراسر ایران را در برنامه داریم.

بله ! این امکان وجود دارد. برای استفاده از این سرویس لطفا یک درخواست مکتوب و مهر شده برای ما به تلگرام و یا واتس آپ مربوطه ارسال نمایید. ما بنا به درخواست شما ، سفارش را از طرف شما ، برای مشتریانتان ارسال خواهیم نمود و لذا کلیه مسئولیتها و پیگیریها ، به عهده شما خواهد بود.

بله ! این امکان وجود دارد. هم بصورت زمینی و هم بصورت هوایی می توانیم سفارش آماده تحویل را ارسال نماییم. اما حتما قبل از ارسال ، نحوه و شرایط ارسال بار را با دفتر مرکزی هماهنگ نمایید و تاییدیه های لازم را جهت این امکان بررسی و دریافت نمایید.

در صورتیکه می خواهید سفارش خود را بصورت شخصی یا توسط نفرات مورد اعتماد خود تحویل بگیرید ، ابتدا بررسی نمایید که سفارش شما در کدام یک از انبارهای ما آماده تحویل هستند. با دفتر مرکزی و واحد مربوطه که سفارش خود را ثبت و پرداخت نمودید ، هماهنگ فرمایید.

روزهایی هستند که باربریها برای ارسال بار به مقصد ، با مشکل تامین ماشین و یا مشکلات آب و هوایی و شلوغی (مانند شب عید) روبرو هستند. لذا از این رو مسئولیت ما ، بنا به درخواست شما ، ارسال سفارش شما تا باربریها و دریافت بیجک (رسید بار) میباشد و کلیه مسئولیتها و پیگیریها به عهده خود شما خواهد بود.

دوستانی که سفارش خود را می خواهند از طریق تیپاکس دریافت نمایند ، یا با دفتر تیپاکس در تهران هماهنگ نمایند که از انبارها و مجموعه ما سفارش را دریافت نمایند و یا مبلغ هزینه پیک جهت ارسال سفارش تا دفتر تیپاکس در تهران را به حساب ما واریز و اطلاع دهند. (تیپاکس مراجعه حضوری به دفتر و انبارهای ما را ندارد)

در صورتیکه می خواهید سفارش آماده شده شما ، توسط باربری مورد نظر شما ارسال شود ، لطفا هزینه پیک یا ماشینی که سفارش شما را باید به آن باربری تحویل دهد به حساب ما واریز و اطلاع دهید. (جهت اعلام هزینه با دفتر هماهنگ فرمایید)

ساعات کاری مجموعه

شنبه الی چهارشنبه: ۹ الی ۱۸

پنجشنبه: ۹ الی ۱۴

واحد کیسه های پارچه ای ، نایلونی ، جعبه های فست فود:  ۰۹۲۰۴۵۲۰۱۹۲

واحد افست (کارت ویزیت ، تراکت ، کاتالوگ ، بروشور ، هدایای تبلیغاتی ، پاکت اسنادی و ..):  ۰۹۳۳۶۱۱۴۳۸۰

واحد کیسه های پارچه ای ، نایلونی ، جعبه های فست فود:  ۰۹۲۰۴۵۲۰۱۹۲

واحد افست (کارت ویزیت ، تراکت ، کاتالوگ ، بروشور ، هدایای تبلیغاتی ، پاکت اسنادی و ..):  ۰۹۳۳۶۱۱۴۳۸۰

جهت عضویت در کانال تلگرام ایـنـجـا کلیک نمایید

خیر ! در حال حاضر نمایندگی و یا شعبه ای جهت ارائه خدمت در سراسر تهران و شهرستانها نداریم

بله ! به زودی فرمهای درخواست نمایندگی جهت تهران و شهرستانها با شرایط مورد نیاز در وب سایت قرار خواهد گرفت

لطفا جهت دریافت نمونه محصول مورد نیاز به شماره تلگرام و یا واتس آپ واحد مربوطه که در ذیل درج شده است ، درخواست خود را ارسال نمایید.

واحد کیسه های پارچه ای ، نایلونی ، جعبه های فست فود:  ۰۹۲۰۴۵۲۰۱۹۲

واحد افست (کارت ویزیت ، تراکت ، کاتالوگ ، بروشور ، هدایای تبلیغاتی ، پاکت اسنادی و ..):  ۰۹۳۳۶۱۱۴۳۸۰

تمامی سفارشهایی که در این مجموعه تولید و چاپ می شوند ، از کیفیت مواد اولیه ایرانی و خارجی تهیه شده اند و از این رو شرایطی را جهت تولید و چاپ محصولات در وب سایت درج نموده ایم. هر کدام از محصولات مندرج در این مجموعه ، قوانین و شرایط به خصوص خود را دارد. لذا حتما قبل از ثبت و پرداخت سفارش ، قوانین و مقررات را مطالعه نمایید. بدیهی است ، سفارشهایی که در این مجموعه ثبت و پرداخت می شوند ، با آگاهی کامل شما از قوانین و مقررات انجام شده است و پرداخت توسط شما به منزل تایید تمامی قوانین مندرج میباشد. (لطفا حتما قبل از ثبت سفارش قوانین و مقررات را مطالعه نمایید)

جهت جلب اعتماد شما همکاران محترم و مشتریان عزیز ، همواره با تمامی تلاش خود کوشیدیم تا شما در کمال اطمینان ، آسایش و آرامش خاطر سفارشهای خود را به ما بسپارید. پرسنل این مجموعه با هدف خدمتگذاری و جلب رضایت شما ، همیشه سعی در بهبود شرایط ، آسانی در دریافت و ارسال سفارشات و تولید و چاپ هر چه بهتر با بهترین کیفیت مواد اولیه موجود در بازار ایران ، تلاش نمودند و خواهند کوشید تا سالها ما را به عنوان خدمتگذاران خود در امر تبلیغات و صنعت چاپ و بسته بندی پذیرا باشید. توصیه ما همیشه دریافت نمونه محصول و بازدید شما از این مجتمع میباشد تا شما با خیالی آسوده مبادرت به همکاری و ثبت سفارش نمایید. همکاری با شما همکاران محترم و خدمتگذاری به شما مشتریان عزیز ، باعث افتخار و سربلندی ما میباشد.

جهت آگاهی از قوانین و مقررات ایـنـجـا کلیک نمایید

شما می توانید در صورتیکه سوال مورد نظر خود را در اینجا پیدا نکردید با شماره های تلگرام و یا واتس آپ واحد های مربوطه در ارتباط باشید. شما را راهنمایی خواهند نمود.

استعلام قیمت آنلاین ، پیش فاکتور

جهت استعلام قیمت آنلاین می توانید به سامانه آنلاین مراجعه نمایید. بعد از وارد شدن به سامانه فروش آنلاین ، ابتدا نوع محصول خود را انتخاب نمایید و بعد از انتخاب محصول ، گزینه های موجود را به دلخواه خود تغییر دهید. با تغییر گزینه ها طبق درخواست خود ، در انتهای هر فرم ، قیمت را مشاهده نمایید. و در صورت تایید می توانید ، همان جا با کلیک روی کلید افزودن به سبد خرید ، سفارش خود را ثبت ، پرداخت و پیگیری نمایید. در صورت نیاز به پیش فاکتور ، تمامی مراحل را تا انتها انجام دهید و قبل از پرداخت پیش فاکتور خود را دانلود نمایید. همچنین در صورت ثبت نام در سامانه پیش فاکتور  برای شما ایمیل خواهد شد.