خانه / نوشته های تازه

نوشته های تازه

شماره پیامک مجتمع چاپ و بسته بندی تندیس * ۱۰۰۰۹۱۲۱۰۲۰۳۴۲

قابل توجه شما همکاران و مشتریان محترم به اطلاع می رساند که مجتمع چاپ و بسته بندی تندیس با هدف رضایتمندی شما عزیزان ، سامانه ارتباط پیامکی ، راه اندازی نموده است تا در هر ساعت از شبانه روز که شما خواستید ، بتوانید پیشنهادات ، انتقادات ، سفارشات و درخواست های خود را با ما در میان بگذارید. شماره ... ادامه مطلب »

فروش ویژه کاغذ

به زودی مجتمع چاپ و بسته بندی تندیس شروع به فروش ویژه کاغذ خواهد نمود. ادامه مطلب »

اشکالات چاپ و روش رفع آنها

علی رغم پیشرفت هایی که در زمینه صنعت چاپ صورت گرفته است، لیکن هنوز مشکلاتی برای تکنیسین ها و اپراتورهای چاپخانه ها پدید میآید،که می تواند در کیفیت محصول نهایی تاثیر چشم گیری داشته باشد. مشکلاتی که با رعایت بعضی نکات فنی و دقت نظر می توان از بروز آنها جلوگیری کرده و محصولی با کیفیت استاندارد رابه سفارش دهنده ... ادامه مطلب »

تئوری رنگ ها

دایره یا چرخه رنگ: یک دایره رنگ ابتدایی که در آن رنگ های قرمز، زرد و آبی وجود دارند، در واقع دایره رنگ سنتی در هنرهای تجسمی به شمار می آید. سر آیزاک نیوتون (Sir Isaac Newton) در سال 1666 اولین نمودار رنگ دایره شکل را به وجود آورد. از آن زمان تا کنون، دانشمندان و هنرمندان به مطالعه و طراحی نمونه ... ادامه مطلب »

مشاوره تبلیغاتی

در دنیای رقابتی امروز فاکتورهای بسیاری می توانند عامل برتری رقیبان بر یکدیگر باشند. افزایش سرعت پیشرفت و توسعه شرکت ها و به طور همزمان افزایش تعداد رقبا و محدودتر شدن زمینه های رقابت باعث می شود تا این فاکتورهای تعیین کننده، مهمتر جلوه کنند. درحالیکه سرعت پیشرفت بیشتر می شود، در مقابل پیشرفت و توسعه و پیوستن به رقیبان ... ادامه مطلب »

نظارت چاپ

کمی پیشتر تصویری که از ناظر چاپ در اذهان وجود داشت فردی به غایت عادی بود که وظایفش تنها هماهنگی با چاپخانه ها، خرید کاغذ و تهیه زینک بود. خوشبختانه امروزه این تصویر در حال رنگ باختن است. امروزه گستردگی وظایف ناظر چاپ خود گویای این مسأله است که ناظر چاپ آگاه و مســلط، نه تنها باعث بهبــود کیفیــت محصول ... ادامه مطلب »

طراحی وب

موسسه طراحی و گرافیک تندیس در بخش طراحی وبسایت، استاندارد هایی را برای بهینه کردن خدمات خود بوجود آورده تا مشتریان بتوانند با معرفی هرچه بهتر و کارآمدتر خود و خدماتشان، حضوری تاثیرگذار در وب داشته باشند. این استانداردها از مراحلی نظیر تجزیه و تحلیل نیازهای مشتری، شناخت کسب و کار و تجارت مورد نظر، بررسی بازار هدف، مشاوره برای ... ادامه مطلب »

طراحی گرافیک

یک پروژه طراحی گرافیک معمولاً به چهار بخش اصلی تقسیم می شود.   1. مطالعه و تحقیق: این مرحله قبل از شروع به کار است که در آن، بازار هدف و فعالیت های انجام شده توسط همکاران و رقبا – داخلی و خارجی – در این حیطه با دقت مطالعه می شود و نقاط قوت و ضعف آنها ارزیابی می شود. ... ادامه مطلب »